FILAMENT PETG SILK  Biały/White-1kg

Ze względu na swój wyjątkowy wygląd filament Silk jest obecnie najlepiej sprzedającym się produktem wśród filamentów  do druku 3D. Podczas drukowania z filamentem Silk można spodziewać się błyszczącego i jedwabistego wykończenia na finalnym produkcie, które jest nie tylko estetyczne, ale również skutecznie ukrywa przejścia między warstwami.

Filament jedwabny do druku 3D to wszechstronny, łatwy w użyciu materiał i jest zwykle używany w druku 3D. Filament Silk to specjalna mieszanka materiałów z pewnymi dodatkami, którą można drukować w 3D w taki sam sposób, jak zwykły PETG.

Aby uzyskać dobre rezultaty, konieczne jest drukowanie w temperaturze 220-230 ° C, a stół drukujący powinien być rozgrzany do 80 ° C. Należy pamiętać, że zakres temperatur  druku może się nieznacznie różnić w zależności od zastosowania różnych drukarek.

Parametry:

  • Producent :Azure
  • Materiał : PET-G SILK
  • Temperatura druku : 220C do 230C
  • Dokładność materiału : +/- 0,02mm
  • Krągłość +/- 0,02mm
  • Waga : 1000g
  • Opakowanie : kartonowe + opakowanie próżniowe.

Filament Silk  do drukarek został specjalnie zaprojektowany, aby był łatwy w użyciu dla wszystkich początkujących i nowicjuszy. Jest przystępny, łatwy w użyciu i jest dobrym materiałem, ponieważ ma doskonałe właściwości i nie kurczy się podczas drukowania.

Dodatkowo ładnie przywiera do stołu drukarskiego. Filament Silk to materiał, który wyróżnia się niesamowitym połyskiem, dlatego służy również do wydruku elementów dekoracyjnych.

 

Filament Silk jest kompatybilny z prawie wszystkimi drukarkami 3D, w tym z drukarkami RepRap i MakerBot, Ultimaker, Bits from Bytes, Airwolf3D, Makergear, Printrbot, Bukobot, Type A Machines i wieloma innymi.

 

W rolkach o średnicy zewnętrznej 210 mm, z wewnętrznym otworem 60 mm i szerokością 62 mm. Filament jest pakowany próżniowo i zawiera pochłaniacz wilgoci Grubość filamentu Silk wynosi 1,75 mm.

Kosz

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Recently added our store